מערך הרצאות בנושא הגיל השלישי

בשל הצורך הגובר להכרת האתגרים המשפטיים, לפישוטן של הבעיות ולמציאת פתרונות משפטיים הולמים, מקיימת עמותת 'יד ריבה' מערך הרצאות, סדנאות, ימי עיון וחוגי העשרה לבני גיל הזהב.

במסגרת מערך ההרצאות, מתאימים בעמותת 'יד ריבה' עורכי דין מתנדבים מצוות ההגנה המשפטית של העמותה לקהל היעד, ואלו מעניקים לאוכלוסיית היעד את הכלים הנאותים והיעילים ביותר להתמודדות.

עורכי הדין המתנדבים במסגרת הייעוץ המשפטי של עמותת 'יד ריבה', נבחרים בהתאם ליכולותיהם וכישוריהם הספציפיים והתאמתם לקהל היעד, ופותחים בפני קהל המבוגרים את מעטפת השירותים המקיפה של 'יד ריבה' להגנה מלאה על הקשיש והחולה.

ההרצאות, הסדנאות וימי העיון נערכים בשיתוף פעולה עם עמותות וגופים מארחים, כאשר בין מקבלי השירות ניתן למנות את הקשישים עצמם המאוגדים במינהלים חברתיים או בבתי אבות וכדומה, וכן בני משפחותיהם של קשישים ומבוגרים המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם כדי להעניק סיוע מלא ליקיריהם.

לקבלת השירות צור קשר

מלאו פרטים בטופס ונשוב אליכם בהקדם

שירותים נוספים שיוכלו לעניין אותך

מרכזי מידע וסיוע משפטי ראשוני

עמותת 'יד ריבה' מפעילה רשת של מרכזי מידע וסיוע משפטי ראשוני בהיקף ארצי.
עורכי הדין המתנדבים בעמותה, מעניקים את יכולותיהם, כישוריהם ומרצם, באהבה וללא תמורה, כדי לסייע לכל מבוגר או חולה שזקוק למידע או לסיוע משפטי.

קרא עוד על השירות ←

גישור

במקרים רבים, אתגרים משפטיים סבוכים יכולים להיפתר באמצעות גישור והבנה בין הצדדים.

מומחי הגישור המשפטיים המתנדבים ב'יד ריבה', יוצרים שולחן עגול בשיתוף המתלונן בן הגיל השלישי ונשוא התלונה, ולא מרפים עד ללחיצת היד המסיימת ההופכת את המאבק הקשה לידידות מבינה ומכילה.

קרא עוד על השירות ←

ייפוי כח מתמשך

החוק המאפשר לאדם החולה או המבוגר למנות לעצמו מבעוד מועד קרוב או מכר שיטפל בענייניו כאשר יהיה מנוע מלקבל בעצמו החלטות משמעותיות, מחליף את תלאות האפטרופסות הבלתי רצויה.

קרא עוד על השירות ←