לוגו יד ריבה

ייפוי כח מתמשך

החוק המאפשר לאדם החולה או המבוגר למנות לעצמו מבעוד מועד קרוב או מכר שיטפל בענייניו כאשר יהיה מנוע מלקבל בעצמו החלטות משמעותיות, מחליף את תלאות האפטרופסות הבלתי רצויה. עורכי דין שהוכשרו לעסוק ב'ייפוי כוח מתמשך', מוכרחים לגלות רגישות רבה לצרכי הפונה וכן גם לרקע המשפחתי והחברתי שלו על מנת להעמיד לרשותו את ההליך הטוב ביותר עבור עתידו. באמצעות הסדר 'יייפוי כוח מתמשך', יכול החותם להיות שקט ורגוע כי רצונו יתממש גם כאשר אלו שעליהם הוא סומך הם שיאלצו לקבל את ההחלטות עבורו – כאשר בהתאם לחוק בכל מקרה זכות ההחלטה הסופית תישאר שלו.

עמותת 'יד ריבה' מעמידה לרשות הפונים אליה עורכי דין מתנדבים שהוכשרו בביצוע הסדר 'ייפוי כח מתמשך'. עורכי הדין של 'יד ריבה' הינם לא רק מקצוענים ומהטובים בתחום, כי אם גם בעלי רגישות חברתית גבוהה במיוחד וערימת מכתבי התודה הנערמת במשרד העמותה מלמדת על תהליך רגיש, 'מחבק' ומתחשב במיוחד.

עריכת 'ייפוי כח מתמשך' באמצעות עמותת 'יד ריבה', מבטיחה עריכת הסדר הוגן, ידידותי ומתחשב במיוחד כאשר לכל אורך הדרך אך ורק רצונו ושאיפותיו של הפונה הוא המחייב והמדריך. שירות זה, מחייב סדרת מפגשים אינטנסיבית ולפיכך מתבקש הפונה להשתתף בסכום סמלי מעלויות העמותה.

למילוי שאלון הכנה לייפוי כוח מתמשך לחצ/י כאן ←

לקבלת השירות צור קשר

מלאו פרטים בטופס ונשוב אליכם בהקדם

שירותים נוספים שיוכלו לעניין אותך

מרכזי מידע וסיוע משפטי ראשוני

עמותת 'יד ריבה' מפעילה רשת של מרכזי מידע וסיוע משפטי ראשוני בהיקף ארצי.
עורכי הדין המתנדבים בעמותה, מעניקים את יכולותיהם, כישוריהם ומרצם, באהבה וללא תמורה, כדי לסייע לכל מבוגר או חולה שזקוק למידע או לסיוע משפטי.

קרא עוד על השירות ←

גישור

במקרים רבים, אתגרים משפטיים סבוכים יכולים להיפתר באמצעות גישור והבנה בין הצדדים.

מומחי הגישור המשפטיים המתנדבים ב'יד ריבה', יוצרים שולחן עגול בשיתוף המתלונן בן הגיל השלישי ונשוא התלונה, ולא מרפים עד ללחיצת היד המסיימת ההופכת את המאבק הקשה לידידות מבינה ומכילה.

קרא עוד על השירות ←
דילוג לתוכן