גישור

במקרים רבים, אתגרים משפטיים סבוכים יכולים להיפתר באמצעות גישור והבנה בין הצדדים. מומחי הגישור המשפטיים המתנדבים ב'יד ריבה', יוצרים שולחן עגול בשיתוף המתלונן בן הגיל השלישי ונשוא התלונה, ולא מרפים עד ללחיצת היד המסיימת ההופכת את המאבק הקשה לידידות מבינה ומכילה.

עמותת יד ריבה, החותרת לפתרון קשיים משפטיים המעיקים על קשישים וחולים, רואה ביכולות הגישור אפשרות טובה ומושלמת לרווחת הקשיש והחולה. במקום להגיע לתוצאה חיובית באמצעות מאבק משפטי, מביא הגישור לאותה תוצאה אך ללא התלאות המשפטיות הנלוות ובלי לחשוש מיריבות מתמשכת.

לרשות הנזקקים לסיוע משפטי הפונים ל'יד ריבה', עומדים עורכי דין מתנדבים מובילים בתחום הייעוץ וכן גם בתחום הגישור, וכך יכולה העמותה להעניק שירות מושלם לפונים מכל רחבי הארץ.

לאחר הטיפול הראשוני בפנייה, תפרוס העמותה בפני הפונה את מגוון האפשרויות אותן יכולה היא להציע לפתרון הבעיה. במקרה הצורך, תעמיד העמותה לרשות הפונה את מומחה הגישור הקרוב אליו לטיפול מושלם.

לקבלת השירות צור קשר

מלאו פרטים בטופס ונשוב אליכם בהקדם

שירותים נוספים שיוכלו לעניין אותך

מרכזי מידע וסיוע משפטי ראשוני

עמותת 'יד ריבה' מפעילה רשת של מרכזי מידע וסיוע משפטי ראשוני בהיקף ארצי.
עורכי הדין המתנדבים בעמותה, מעניקים את יכולותיהם, כישוריהם ומרצם, באהבה וללא תמורה, כדי לסייע לכל מבוגר או חולה שזקוק למידע או לסיוע משפטי.

קרא עוד על השירות ←

ייפוי כח מתמשך

החוק המאפשר לאדם החולה או המבוגר למנות לעצמו מבעוד מועד קרוב או מכר שיטפל בענייניו כאשר יהיה מנוע מלקבל בעצמו החלטות משמעותיות, מחליף את תלאות האפטרופסות הבלתי רצויה.

קרא עוד על השירות ←